Architekt trójmiasto

Jeśli szukasz najlepszej pracowni architektonicznej która będzie w stanie wykonać Twoj wymarzony projekt to swietnie trafiłeś -zapraszamy.

Pracownia architektoniczna

pracownia architektoniczna

Jesteśmy ambitnym zespołem z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w renomowanych pracowniach krajowych i zagranicznych. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie starając się znaleźć optymalne rozwiązania satysfakcjonujące klienta oraz nasze ambicje zawodowe związane z tworzeniem wartościowej architektury.
Zajmujemy się kompleksową obsługą projektową, proponując ciekawe rozwiązania z zakresu architektury, urbanistyki i wystroju wnętrz. Przy współudziale projektantów branżowych wykonujemy projekty wszystkich faz procesu budowlanego, począwszy od koncepcji, kończąc na nadzorze autorskim.
W swej pracy przywiązujemy duże znaczenie do kontekstu miejsca i projektowania w poszanowaniu środowiska naturalnego korzystając z najnowszych technologii i wiedzy o projektowaniu zrównoważonym.
Założycielem pracowni jest Maciej Nagórski. Członek Pomorskiej Izby Architektów, były członek ARB (Brytyjskiej Izby Architektów).Zapraszamy do zapoznania się z galerią projektów.